„Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”20 marca 2017r. klasa Vd gościła w Przedszkolu „Skakanka” we Włocławku. W wykonaniu uczniów naszej szkoły dzieci obejrzały przedstawienie w języku angielskim pt. „Snow White”.
Przedstawienie jest częścią projektu Erasmus Plus „W świecie anglojęzycznych bajek i baśni” - nauka języka poprzez zabawę. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również rymowanki i piosenki w języku angielskim.

ERASMUS+ ”W świecie anglojęzycznych bajek i baśni
- nauka języka poprzez zabawę”
- projekt w ramach programu ERASMUS+.

Projekt realizowany jest w naszej szkole od czerwca 2016 roku a jego głównym założeniem jest wspomaganie rozwoju kompetencji językowych ucznia, rozwijanie ciekawości wobec innych kultur, przygotowywanie do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego a także umacnianie wiary we własne możliwości językowe.