DD

 

 

 

Kadra 2021/2022

 

Dyrektor

Marek Wódecki

Wicedyrektorzy

Anna Trawińska, Wioletta Wojciechowska

Pełnomocnik dyrektora szkoły

Joanna Wilińska

Grupy przedszkolne

Ilona Dykiert (0a) Marzena Górzyńska (gr. 6-latków), Iwona Langa (gr. 4 – latków), Agnieszka Piasecka (gr. 5-latków)Martyna Rozkowińska (gr. 3-latków), Anna Sadowska (gr. 5-latków) Elżbieta Śledzińska (gr. 6-latków), Małgorzata Urbańska (gr. 4-latków), Joanna Wilińska (gr. 3-latków)

Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Bator (IIe), Danuta Janiszewska (Ia), Anna Jastrzębowska (Ie) Maria Krajewska (Ic), Anna Lewandowska (IId), Violetta Łukasik (IIIc), Iwona Majek (IIIb), Lilianna Malendowicz (Ib), Joanna Musialik (IIc), Danuta Pasińska (Id), Ewa Półtorak (IIa), Katarzyna Sadowska (IIIa), Anna Skowrońska (IIId), Elżbieta Tyter (IIb)

Nauczyciele wspomagający

Ewa Budzyńska (Va), Małgorzata Chmielecka (IId), Natalia Chojnacka (VIIf,) Małgorzata Grams (VIIf), Sandra Iwańska (IVa), Dorota Kalbarczyk (VIa), Wioletta Kamińska (IIIa), Katarzyna Kurowska (Ia), Anna Marciniak (VIIIa), Dorota Marciniak (0a), Anna Martynowska (VIId), Aneta Suska (Vd), Lidia Wysocka (VIIa)

Język polski

Adrianna Afeltowicz (VIIIc), Małgorzata Derucka, Paulina Gładysiak, Małgorzata Jędrzejewska (IVb), Renata Sieradzka (Vb), Anna Trawińska, Julita Winkler – Zielińska (VIb)

Język angielski

Anna Czarnecka (VIIIe), Karolina Czarnecka (VIIb), Joanna Rajewska (VIIe), Emilia Sierakowska (VIIIb), Marcin Specjalski, Magdalena Żychowicz

Język niemiecki

Natalia Ziółkowska

Język francuski

Małgorzata Tomaszewska

Historia

Ewa Lipińska (IVc), Aleksandra Młynarkiewicz, Magdalena Sobecka – Skrzyniarz (VIc), Hanna Szczechowicz

WOS

Hanna Szczechowicz

Przyroda

Katarzyna Centkowska (Vc), Dorota Kalbarczyk (VIa)

Biologia

Katarzyna Centkowska (Vc), Joanna Łuczak, Maria Muras (Vd)

Geografia

Joanna Łuczak, Maria Muras (Vd)

Chemia

Agnieszka Kamińska

Matematyka

Robert Legieć, Anna Majek – Wenecka, Jolanta Olszewska, Emilia Pawłowska (VIId), Marzena Sobieraj – Prajzendanc (IVe)

Fizyka

Ewa Gzik

EDB

Joanna Jadczak

Plastyka

Agata Dąbrowska- Janiak

Muzyka

Magdalena Świąder (VIIc)

Technika

Roman Pasiński (VIIId)

Informatyka

Roman Pasiński (VIIId) Iwona Pawlak (IVd), Ewa Witwicka

Wychowanie fizyczne

Aneta Bąkała, Rafał Bobrowski (VIIIf), Dariusz Glonek, Joanna Jadczak, Andrzej Karczewski, Ewa Klepczarek, Mateusz Kloc, Marek Obielecki, Marek Wódecki, Jacek Zasada, Iwona Zawadzka

Religia

Wiesława Karpińska, Katarzyna Kwiatkowska, ks. Damian Pluskota, ks. Lesław Politowski, ks. Jakub Wiśniewski

Wychowanie do życia w rodzinie

Ewa Lipińska (IVc)

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Biłyk, Ewa Żelazek

Pedagog

Edyta Hutyn – Wawrzonkowska, Ewa Żelazek

Nauczyciele terapeuci

Aleksandra Braun, Edyta Humięcka, Dorota Kujawa, Jolanta Machnowska, Ewa Pyla, Dorota Siedlecka, Wioletta Wojciechowska

Psycholog

Katarzyna Biłyk

Logopedzi

Bogumiła Gulin, Justyna Zaborowska- Łabiszewska

Wychowawcy świetlicy

Malwina Brzeska, Katarzyna Grube, Katarzyna Jaskulska, Renata Szałkiewicz

Nauczyciele bibliotekarze

Paulina Gładysiak, Anna Piecewicz

Sekretarz szkoły

Katarzyna Urbańska

Referent

Katarzyna Wałdoch

Pomoc nauczyciela

Dorota Bodenszac

Kierownik gospodarczy

Damian Sidwa

Intendent

Izabela Kubiak, Małgorzat Piechna

Pracownicy obsługi

Monika Basista, Grażyna Bągard, Katarzyna Chejmanowska, Emilia Czapska, Ryszard Górecki, Anna Grabczewska, Bożena Jędrzejczak, Dorota Kafarska, Ewa Kłosińska Liliana Koralewska, Mariola Kruszka, Beata Lewandowska, Jacek Lewandowski, Ewa Mazurek, Kinga Ossowska, Katarzyna Rakowska, Anna Ronowicz, Halina Sadokierska, Anna Skórzewska, Sylwia Stasinowska, Genowefa Sobczak, Karina Studzińska, Beata Trzeciak, Marzanna Wieniecka, Krystian Wiśniewski