100 lat

Blog SKO

Sala do integracji sensorycznejMiło nam poinformować, iż w naszej szkole została uruchomiona kolejna sala do integracji sensorycznej, która pozwala na zastosowanie nowoczesnej i bardzo skutecznej formy diagnozy i terapii dzieci opierającej się na neurofizjologicznych podstawach klinicznej obserwacji i standaryzowanych testach - metody Integracji Sensorycznej. Podczas zajęć dostarcza się dziecku kontrolowanej ilości wrażeń zmysłowych z różnych modalności - z systemu przedsionkowego, proprioceptywnego, dotykowego, wzrokowego, węchowego oraz słuchowego. Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze działania - pomogli w remoncie sali oraz zakupie sprzętu. Dziękujemy firmie RPC Superfos z Lubienia Kujawskiego, Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 20 we Włocławku oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku WESPÓŁ.

 

 Nowa sala do integracji sensorycznej  Nowa sala do integracji sensorycznej  Nowa sala do integracji sensorycznej
 Nowa sala do integracji sensorycznej  Nowa sala do integracji sensorycznej