corona 4930541 1920

sko duze

unihokejW piątek 06-go listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 20 odbyły się finały Mistrzostw Włocławka Szkolnego Związku Sportowego w unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Oto pełna dokumentacja z tych zawodów.

Wyniki dziewcząt:

• I półfinał: SP 20 – SP 10 3:1 (2:1)
• II półfinał: SP 3 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1:2 (1:2)
• o III miejsce: SP 10 – SP 3 1:0 (0:0)
• o I miejsce: SP 20 – OS Muzyczna 2:2 (0:2), karne 0:1

Ostateczna kolejność Mistrzostw Włocławka wśród dziewcząt:

1. OS Muzyczna
2. SP 20
3. SP 10
4. SP 3
5. SP 18

Składy zespołów z turnieju finałowego:

OS Muzyczna: Pola Kotulska (1), Alicja Szmajda, Maja Michalak, Zofia Zarzecka (0+1), Gabriela Błażejczyk (3), Magda Szprengiel, Wiktoria Bagińska, Martyna Baranowska. Opiekun: Michał Biernacki
SP 20: Martyna Bruch, Julia Szymańska, Klaudia Bartczak, Karolina Sejdowska (3), Sandra Wrzesińska, Nikola Szczepaniak, Julia Han, Maja Mikucka, Martyna Kasak, Kornelia Kasak, Wiktoria Kuszewska (2), Zuzanna Nowakowska. Opiekun: Marek Obielecki
SP 10: Angelika Pawłowska (2), Estera Drzewiecka, Sandra Drzewiecka, Patrycja Ciesielska, Jagoda Strajk, Anna Nadolska, Natalia Przystałowska, Lena Paszkowska, Emilia Kosierska. Opiekun: Grażyna Kobielska
SP 3: Wiktoria Augustyniak, Zuzanna Karpińska, Nikola Gałkiewicz, Iga Dąbrowska, Patrycja Kędzierska, Wiktoria Buziewska (1), Roksana Iglewska, Katarzyna Kacprzak, Klaudia Borkowska. Opiekun: Adam Dudziński

Wyniki chłopców:

• I półfinał: SP 20 – SP 3 1:2 (1:0)
• II półfinał: SP 18 – OS Muzyczna 2:2 (1:1), karne 0:2
• o III miejsce: SP 20 – SP 18 5:2 (2:1)
• o I miejsce: SP 3 – OS Muzyczna 0:4 (0:1)

Ostateczna kolejność Mistrzostw Włocławka:

1. OS Muzyczna
2. SP 3
3. SP 20
4. SP 18
5. SP 7 i SP 19
7 SP 10 i SP 22

Składy zespołów z turnieju finałowego:

OS Muzyczna: Alexander Pikulski, Kacper Duszyński (2), Mikołaj Gałkin, Wiktor Wawrzonkowski (1), Łukasz Jabłoński, Aleksander Komorek (2+1), Konrad Kozłowski (2+1), Krzysztof Drabkowski. Opiekun: Michał Biernacki
SP 3: Mateusz Bielicki, Mateusz Karpiński, Igor Szymański, Maciej Paczkowski, Kacper Charchowski, Bartosz Buliński, Igor Chojnacki (2), Adam Grzywiński. Opiekun: Robert Szmalenberg i Adam Dudziński
SP 20: Kacper Gołębiewski, Jędrzej Pietrzak, Michał Bucikiewicz, Igor Jarosz, Wojciech Braun (1), Igor Gwizdalski, Kamil Czapski, Szymon Janiak (1), Konrad Michorzewski (4), Adam Nierobisz. Opiekun: Marek Obielecki
SP 18: Szymon Skibiński (2), Eryk Balcerowski (2), Patryk Letkiewicz, Jakub Szymański, Wiktor Kamiński, Adrian Urbański. Opiekun: Marcin Badyna

Wszystkie spotkania sędziował: Robert Piernikowski

Zespoły startujące w finałach otrzymał dyplomy i puchary ufundowane przez Miejski SZS, którego działalność finansowana jest z dotacji Urządu Miasta we Włocławku. Ekipy dziewcząt i chłopców OSM będą reprezentowały Włocławek w mistrzostwach województwa kujawsko – pomorskiego. Zarząd SZS składa podziękowania dyrekcjom SP 20 i SP 22 za możliwość przeprowadzenia eliminacji i finałów w tych placówkach. Przebieg rywalizacji koordynował:

Andrzej Karczewski
(Miejski SZS)

Zdjęcia z zawodów w galerii.