corona 4930541 1920

WYBORY SU

sko duze

  1 Miło nam poinformować, iż Zuzanna Ciechalska z klasy VIIIc uzyskała tytuł Zwycięzcy Honorowego (praca literacka) oraz Zwycięzcy Wyróżnionego (praca plastyczna) w Ogólnopolskim Konkursie  Literackim i Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu”, organizowanym przez Fundację TworzyMY Kraków.

Została tym samym laureatem pierwszego miejsca oraz Certyfikatu Złotego, potwierdzającego złożenie Jej pracy w  Ogólnopolskiej Kapsule Czasu w postaci elektronicznej i oryginalnej oraz drugiego miejsca oraz Certyfikatu Srebrnego, potwierdzającego złożenie Jej pracy w  Ogólnopolskiej Kapsule Czasu w postaci elektronicznej.


Serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego Kapsułę Czasu przed

gmachem głównym Muzeum Narodowego w Krakowie. 
https://www.youtube.com/watch?v=dLc7Exo14_Y

 

kapsula kapsula kapsula