logo 

Ruszyła kolejna edycja Gigantów Programowania. Temat przewodni - sztuczna inteligencja. Zachęcamy wszystkich uczniów do zapisywania się.

Szkoła z Gigantami. Laboratorium AI” – to cykl bezpłatnych webinariów z programowania na kanale YouTube.

Dla młodszej grupy wiekowej (9-12) przygotowano spotkania w środowisku Scratch.

Starsza grupa (13-19) stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, Java Script.

Przygotowano także specjalny blok matematyczny dla uczniów, którzy mają przed sobą egzamin ósmoklasisty. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki. Testy zostały przygotowane przy współpracy z egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Zachęcamy do zapisów. Link https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

 instrukcja