W zeszłym roku dziewczyny były bardzo szczęśliwe, więc w tym roku również można pomóc i zostać św. Mikołajem :) Dziewczyn na razie jest 13, może się to jeszcze zmienić.

Zbieramy NOWE: kosmetyki, pachnidełka, SŁODYCZE, bibeloty idealne dla dziewczyn :) Można również podarować kolorowe skarpetki - na plakacie są rozmiary :) Najmłodsze potrzebują piżamek, Dżesika nie ma ładnej zimowej kurteczki. Nikola i Jessika to dziewczynki ze specjalnymi potrzebami - marzą o MP3 i uwielbiają wszystko to, co mięciutkie i milutkie (papcie, bluzy, misie). Ucieszą się też z gier/klocków manualnych, żeby mogły ćwiczyć i jednocześnie się bawić.

Do kiedy?: do 14 grudnia

Gdzie?: sala 3b lub dyżurka

Jak?: imię i nazwisko św. Mikołaja, klasa, dopisek "Paulinka"

Jest kilka zbiórek, więc prosimy o DOPISEK "Paulinka" lub informację "dla pani Ady" na dyżurce. Będzie też postawiony opisany karton przy dyżurce lub można przynosić dary do sali 3b.

Zachęcamy do wzięcia udziału całą społeczność szkolną :) Można podarować nawet jedną rzecz, którą wrzucimy do wybranej paczuszki świątecznej <3

DZIĘKUJEMY! 

zbiorka2.jpg