Screenshot 20211213 172835 WordNasza szkoła uczestnikiem ogólnopolskiej akcji:

Z okazji 130 rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena przepisujemy jedną z jego powieści.

Z dumą informujemy , że uczennice klas IV-VIII przepisywały fragment powieści, który następnie został przesłany do organizatora Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy wspólnie z Academy International Wawer. Łącznie rozesłano ponad 2,5 tysiąca fragmentów tekstów, które będą złożone w całość. W naszej szkole przepisywałyśmy fragment utworu "Silmarillion", który stanowi zbiór opowieści w większości traktujących o Dawnych Dniach, czyli o Pierwszej Erze Świata.

Nad prawidłowym przebiegiem działań czuwały panie uczące języka polskiego w naszej szkole.

A oto efekt wspólnej pracy:

Tolkien Tolkien Tolkien
Tolkien Tolkien