VII RAJD ROWEROWY

Screenshot 20220505 115026 Chrome28 maja (sobota) w godz. 9.45-14.00 organizujemy sportową imprezę z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli – VII Rajd Rowerowy. Mali i duzi wyruszą w 15 kilometrową trasę, by po ponad półtoragodzinnej jeździe dotrzeć nad jezioro Łuba a tam aktywnie wypocząć oraz wziąć udział w pikniku – upiec kiełbaskę przy ognisku, zjeść smaczną grochówkę z kotła i żurek i wziąć udział w warsztatach przyrodniczych.

VII RAJD ROWEROWY

Informacje szczegółowe:

1. Zbiórka przed szkołą – godz. 9.30 (wyruszamy ok. 9.45).

2. Długość trasy rowerowej – ok.15 km.

3. W rajdzie może wziąć udział każdy uczeń klas 0-VIII, z tym, że uczniowie z klas 0-III muszą zapisywać się z dorosłym opiekunem (rodzice, dziadkowie, pełnoletnie rodzeństwo).

4. Na mecie przy jeziorze Łuba piknik: grochówka z kotła, żurek, kiełbaski pieczone przy ognisku, pokazy ratownictwa wodnego, warsztaty przyrodnicze i plastyczne, gry i zabawy sportowe oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

5. Zapisy (uczniów, rodziców i nauczycieli) do 24 maja 2022r. do godz. 14.00

u p. Marii Muras.

6. Uczniowie klas 0-III biorący udział w rajdzie będą mieli prawo zrezygnowania z rajdu na każdym etapie.

7. Każdy uczestnik rajdu jest zobowiązany wyrazić zgodę na postanowienia regulaminu rajdu, a także uzyskać zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w tej imprezie.

8. Regulamin można pobrać z naszej strony  lub w sekretariacie. Wypełniony formularz należy oddać do wtorku 24 maja.