dziennik UONET +

                                                             

                                                  vulcan

                                  https://uonetplus.vulcan.net.pl/wloclawek 

 

 

353608690 3151371818490160 2314458202423954028 n

W ramach projektu ekologicznego "Bądź superbohaterem - ocal Ziemię" klasę 0a i klasy pierwsze, odwiedzili przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej "Saniko" oraz Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Dzieci poznały sposób w jaki należy segregować śmieci i dlaczego jest to tak ważne. Wzięły również udział w zabawie praktycznej polegającej na umieszczaniu śmieci w odpowiednich pojemnikach. Podczas zajęć o owadach uczniowie dowiedzieli się, które z owadów zapylają kwiaty, ile roślin użytkowych jest zależnych od nich, dlaczego zapylacze są zagrożone i jak możemy je chronić. Mieli również okazję pomalować farbami gipsowe figurki owadów. Miejmy nadzieję, że wiedzę z tych zajęć zapamiętają na długo.

 

 saniko  saniko  saniko
 saniko  saniko  saniko
 saniko