dziennik UONET +

                                                             

                                                  vulcan

                                  https://uonetplus.vulcan.net.pl/wloclawek 

 

 

20150226 235439

 

 W środę odbyły się zawody szachowego, w którym startowały dzieci z klas 0 - III naszej szkoły. 26-ciu szachistów wystąpiło w siedmiu rundach i zostało sklasyfikowanych w dwóch kategoriach. Wśród dziewcząt wygrała Gabriela Winna (1b) przed Alkistsis Ntouri (3c)  i Natalią Bagdzińską (2b). Wśród chłopców najlepszy był Jakub Ho (3c) przed Norbertem Wesołkowskim (2b) i Mikołajem Szymczakiem (1b). Ponadto startowali: Krystian Bagdziński ("0"), Kornel Witkowski, Michał Leśniewski, Franciszek Władecki, Tymoteusz Kupis (wszyscy 1b), Dominik Prejzendanc i Borys Siedlich (obaj 2b), Jan Ho, Tymoteusz Lipiński i Jan Radziszewski (wszyscy 2c), Adam Jackowski i Igor Siedlecki (obaj 2d), Laura Białkowska i Ksawery Mazurek (obaj 2e), Łukasz Słowiński i Karol Chojnacki (obaj 3b), Kamil Małkowski (3c), Szymon Krygier i Igor Mikołajczyk (obaj 3d) oraz Antoni Barański (3e). 
   Turniej sędziowała pani Maria Chorzępa, a w organizacji zawodów pomagali uczniowie klasy 7a: Maciej Krygier i Oliwier Sznabel. Dyplomy i medale wręczała pani dyrektor Anna Trawińska.

 

 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy szachy
 szachy szachy