100 lat

ERASMUS+

„Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”20 marca 2017r. klasa Vd gościła w Przedszkolu „Skakanka” we Włocławku. W wykonaniu uczniów naszej szkoły dzieci obejrzały przedstawienie w języku angielskim pt. „Snow White”.
Przedstawienie jest częścią projektu Erasmus Plus „W świecie anglojęzycznych bajek i baśni” - nauka języka poprzez zabawę. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również rymowanki i piosenki w języku angielskim.

 

 „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”
 „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”
 „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”
 „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”
 „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”  „Snow White” w Przedszkolu „Skakanka”