dziennik UONET +

vulcan

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu19 i 20 maja uczniowie naszej szkoły gościli w Bydgoszczy na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które są zarazem Ogólnopolskimi Drużynowymi Zawodami Dzieci 10 i 11-letnich. Są to najważniejsze i zarazem najtrudniejsze zawody dla tych młodych sportowców, ponieważ muszą płynąć wszystkimi stylami i wykazać się wszechstronnością. Najlepiej poradziła sobie z tym Amelia Krawczuk z klasy IVc, która dwukrotnie stanęła na najwyższym podium - wygrała wyścig na 100 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem zmiennym. Świetnie poradzili sobie ze stresem i dużą konkurencją inni zawodnicy z naszej szkoły. Wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe. Z IIIc były to Aleksandra Szatkowska i Zofia Wierzbicka oraz z IVc Julia Wiesławska, Igor Trzeciak, Janusz Wojciechowski, Jakub Lewandowski.
Gratulujemy uzyskanych wyników!!!

mt_gallery: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu