dziennik UONET +

                                                             

                                                  vulcan

                                  https://uonetplus.vulcan.net.pl/wloclawek 

 

 

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Księdze Gości treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne, obrażające innych użytkowników Strony www.sp20.com.pl oraz naruszających zasady netykiety.

 

Wpisy do Księgi Gości zostaną opublikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.

Komentarze  

#5 Lukasz 2020-06-24 12:44
Chociaz minelo juz 20 lat odkad opuscilem mury tej szkoly, nadal tesknie za atmosfera, nauczycielami i kolegami. Rocznik 91-99 klasa A. Najlepsze 8 lat mojego dziecinstwa. Dziekuje.
Cytować
#4 SZEF 2019-06-06 11:18
8) 8) 8)
Cytować
#3 Adrian 2017-03-06 18:47
Dziękuję bardzo nauczycielom tej szkoły ,że nauczyli mnie pokory i zachęcali mocno do nauki , dzięki tej szkole bardzo dużo się nauczyłem, i poprawiłem wyniki szkolne w późniejszym okresie szkolnym.Jestem bardzo wdzięczny całemu gronu pedagogicznemu za spędzone miło lata w tej szkole. Miło wspominam tą szkołę. Życzę całej szkole świetnych rezultatów w konkursach oraz ,w projektach.
Cytować
#2 Ania 2015-11-28 21:55
Powiem od siebie, że każda szkoła jest super, ale uczniowie docenią to po latach. Jeżeli nauka sprawi wam przyjemność, to naprawdę się do niej przyłożycie,a możecie być pewni, że wasze wysiłki się opłacą, ponieważ wykształcenie jest przepustką do lepszego życia. Życzę uczniom waszej szkoły aby wzięli sobie głęboko do serca nauki płynące z ust nauczycieli, którzy ponad wszystko walczą o wasze dobro, poświęcając się dla waszej często opornej edukacji.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w przyszłości.
Cytować
#1 Administrator strony 2015-10-02 13:59
Witamy w nowej księdze gości!
Zapraszamy do rozsądnego korzystania!
Wpisy nie są anonimowe - księga rejestruje adres IP osoby zamieszczającej wpis!
Cytować