paczkaSamorząd Uczniowski wraz z pedagogami szkolnymi zorganizował akcję charytatywną "Pomóż innym cieszyć się świętami", która polegała na zbiórce słodyczy. Z zebranych darów przygotowano paczki świąteczne dla uczniów z rodzin potrzebujących wsparcia. Składamy serdeczne podziękowania za okazane serce wszystkim darczyńcom, a zwłaszcza uczniom i ich rodzicom z klas: Ic, Ie, IIa, IIb, IIc, IIIc, IVa, IVd, Vb, VIc, VIId, VIIId.

Akcje charytatywneDziś (10-12-2018r.) zakończyliśmy akcje charytatywne: "Pielucha dla malucha", "Pamiętamy o Tobie św. Mikołaj i ja". Społeczność szkolna przygotowała 10 paczek od św. Mikołaja dla podopiecznych domów dziecka. Dziękujemy klasom: Ia,I b, Ie, Vd, IVe, Vf, VIc, VIIIb oraz indywidualnym darczyńcom. Społeczność szkolna zebrała także środki higieniczne i słodycze. Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc serdecznie dziękuję.
Katarzyna Biłyk

mother daughterW dniach 28 listopada 2018r. i 05 grudnia 2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty psychologiczne dla rodziców "Szczęśliwy rodzic". Wszystkim osobom, które przyszły na spotkanie dziękujemy za aktywność i zaangażowanie.
Katarzyna Biłyk, Edyta Hutyn-Wawrzonkoska

pieniadzeWydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od września do grudnia 2018r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:
dla osób, które podały numer konta bankowego nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 30.11.2018r.;
pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w terminie od 03.12.2018r. do 05.12.2018r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13.
Szczegółowe terminy wypłat w kasie przedstawiają się następująco:

Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"Dziś (13 listopada 2018r.) w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Z radością informujemy, że nagrodzona została nasza laureatka - Barbara Szewczyk oraz Filip Sikorski - laureat ze Szkoły Podstawowej nr 11 (obecnie nasz uczeń). Ponadto za aktywne włączenie się w realizację działań na rzecz kampanii docenione zostały: Amelia Głowacka i Martyna Górecka.
Gratuluję i życzę dalszej owocnej pracy!
koordynator: Katarzyna Biłyk

wp80c9fcfd 1aTegoroczny Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji obchodzony jest pod hasłem Motywacja w dysleksji - nasze mocne strony. Z tej okazji w najbliższych dwóch tygodniach w naszej szkole zorganizujemy działania mające na celu zapoznanie rodziców i uczniów z problemem specyficznych trudności w nauce tj. dysleksja, dysortografia czy dysgrafia. Dyslektyczne koło fortuny, gry i zabawy logopedyczne czy gazetka poświęcona sławnym dyslektykom, to tylko niektóre propozycje z zakresu profilaktyki dysleksji. Relacja z przebiegu ETŚD już wkrótce.

pieniadzeWydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że do 15 września 2018 r. (nieprzekraczalny termin) można składać wnioski o stypendium szkolne w pokoju 3A. Wnioski można pobrać w sekretariacie szkoły, gabinecie pedagoga lub psychologa, ze strony internetowej Urzędu Miasta lub szkoły.
Do wniosku o przyznanie stypendium szkolnego powinny zostać załączone dokumenty dotyczące sytuacji rodzinnej i materialnej ucznia – dochód 514 zł netto na członka rodziny w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku tj. sierpniu 2018 r.

"POŁUDNIE – MOJA DZIELNICA, MAŁA STOLICA"Zobacz zdjęcia z wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez MOPR pt. "POŁUDNIE – MOJA DZIELNICA, MAŁA STOLICA".

Wiecej o kunkursie i naszych laureatach pisaliśmy >>TU<<.

Paczka dla dzieciaczkaW dniu 5 czerwca 2018 r. podsumowaliśmy akcję charytatywną "Paczka dla dzieciaczka". Dzięki ofiarności społeczności szkolnej udało się przygotować 36 słodkich paczek dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, które zostały odebrane ze szkoły przez biegającego społecznika pana Kamila Rausa, inicjatora akcji. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w akcję poprzez zbiórkę pieniędzy, pakowanie paczek i ich przekazanie organizatorom akcji.

pieniadzeWydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2018r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:

dla osób, które podały numer konta bankowego nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 18.05.2018r.;

pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w terminie od 21.05.2018r. do 24.05.2018r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13.

Szczegółowe terminy wypłat w kasie przedstawiają się następująco: