logo lapka luk31 marca 2017 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu pod hasłem "Dwudziestka na niebiesko" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dra Marka Wojtkowskiego. Jednym z przedsięwzięć był Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych i Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Niebieskie natchnienie".

Zapraszamy do obejrzenia filmu z rozstrzygnięcia konkursu oraz obchodów szkolnych Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

logo lapka luk31 marca 2017 r. odbędą się obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pod hasłem "Dwudziestka na niebiesko" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dra Marka Wojtkowskiego. Jednym z przedsięwzięć jest Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych i Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Niebieskie natchnienie".
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Regulamin konkursu plastycznego (*.pdf).
Regulamin konkursu fotograficznego (*.pdf).

autyzmW konkursie wzięło udział 8 szkół. Nadeszło ponad 50 prac plastycznych.

Jury w składzie:
Pani Wioletta Wojciechowska
Pani Agata Dąbrowska–Janiak (oceniała prace klas I-III)
Pani Lilianna Malendowicz (oceniała prace klas IV-VI)

Ze względu na zdecydowanie większą ilość prac plastycznych z klas IV-VI jury postanowiło przyznać w tej kategorii 3 wyróżnienia, natomiast w klasach I-III – jedno.

autyzm1 kwietnia 2016r. odbędą się obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pod hasłem "Dwudziestka na niebiesko". Jednym z przedsięwzięć jest Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych "Niebieskie natchnienie".
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Regulamin konkursu (*.pdf).