DD

 

 

razemZapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez MEN, w której zachęcamy do niesienia pomocy innym. Ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach akcji „Razem na Święta” powinny mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Uczniom oraz nauczycielom proponujemy następujące działania:
• wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i przekazanie ich sąsiadom (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych),
• samodzielne przygotowanie słodkich upominków (np. pierniczków) i obdarowanie nimi sąsiadów albo osób potrzebujących z najbliżej okolicy,
• przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół,
•zaoferowanie pomocy osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach,

Wszystkie działania, jakie podejmiecie należy nagrać bądź zrobić zdjęcie. Wasze starania zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej z dopiskiem #RazemNaŚwięta.

                                                                                                                                                                                                                                      Samorząd Uczniowski

wybory   Wyniki przeprowadzonych Wyborów do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021

Gabriela Ferner, Alicja Krawczyk, Adam Szymczak, Adam Mikucki, Jakub Stępień, Jakub Wudecki, Oliwier Błażejewski, Lena Paściak, Marta Zielińska, Kacper Centkowski, Maja Fortuna.

Gratulujemy!!!

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 8.10.2020 o godz. 11.20 w sali 204B. 

 

                               


0001 13

Dnia 15 października, w sali 204 B o godz. 11.20 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Obecność obowiązkowa.SAMORZAD

Wybory do Samorządu UczniowskiegoDnia 30 maja 2019 roku odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Swoja kandydaturę zgłosiły 23 osoby. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas III - VII.

Po przeliczeniu głosów zostało wyłonionych 13 osób:

szczęśliwy numerek 300x196Dzięki staraniom Samorządu Uczniowskiego od 11 lutego 2019r. zostaje uruchomiony w e-Dzienniku UONET+ system losujący Szczęśliwy Numer. Numer ucznia losowany jest przez system automatycznie o godzinie 8.00 i prezentowany na stronie startowej dziennika w zielonym bloczku. Dodatkowo na listach obecności wylosowany uczeń zaznaczony jest kolorem zielonym. Uczeń posiadający wylosowany przez dziennik numerek jest tego dnia traktowany w sposób szczególny. Numerek obowiązuje jeden dzień.
Regulamin korzystania ze szczęśliwego numeru w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 we Włocławku

paczkaSamorząd Uczniowski organizuje akcję charytatywną "Pomóż innym cieszyć się świętami" polegającą na zbiórce słodyczy na paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.
W dniach 4-14 grudnia 2018 r. podczas długich przerw przy izbie regionalnej na I piętrze będą dyżurować członkowie SU, do których można przynosić słodycze. Słodkości można także oddać do gabinetu pedagoga.
   
    

Wybory do Samorządu UczniowskiegoDnia 6 czerwca 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na listach do głosowanie widniały nazwiska 22 osób, którzy zaprezentowali swoja kandydaturę podczas kampanii wyborczej. W głosowaniu brali udział uczniowie klas 4-7.
Po przeliczeniu głosów wyłoniono Samorząd 2018/2019 w składzie:

logo cyfrowobezpiecznipl str1Specjalne wydanie gazetki szkolnej poświęcone prawu autorskiemu, przygotowane przez Samorząd Uczniowski.
Czytaj gazetkę (plik *.pdf).

   

PROJEKT CYFROWOBEZPIECZNI - MOCNE HASŁAW ramach projektu Cyfrowobezpieczni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 zostały zorganizowane punkty konsultacyjne. Miały one na celu zachęcenie społeczności szkolnej do wymyślania mocnych haseł, których każdy uczeń używa logując się chociażby do poczty internetowej. Mocne hasło to hasło nieoczywiste, nie zawierające żadnych naszych danych, np. dat urodzin. Uczniowie chętnie wzięli udział w akcji oraz wykazali się dużą wiedza i pomysłowością w tym zakresie. Jeśli chcecie sprawdzić jak mocne jest Wasze hasło, wejdźcie na stronę www.howsecureismypassword.net  W polu ENTER PASSWORD wpiszcie swoje hasło, a generator pokaże Wam ile czasu zajęłoby komputerowi złamanie Waszego hasła. Jeśli okaże się, że komputer poradziłby sobie z nim zbyt szybko, to znak dla Was, że pora na zmianę hasła.