szczęśliwy numerek 300x196Dzięki staraniom Samorządu Uczniowskiego od 11 lutego 2019r. zostaje uruchomiony w e-Dzienniku UONET+ system losujący Szczęśliwy Numer. Numer ucznia losowany jest przez system automatycznie o godzinie 8.00 i prezentowany na stronie startowej dziennika w zielonym bloczku. Dodatkowo na listach obecności wylosowany uczeń zaznaczony jest kolorem zielonym. Uczeń posiadający wylosowany przez dziennik numerek jest tego dnia traktowany w sposób szczególny. Numerek obowiązuje jeden dzień.
Regulamin korzystania ze szczęśliwego numeru w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 we Włocławku

paczkaSamorząd Uczniowski organizuje akcję charytatywną "Pomóż innym cieszyć się świętami" polegającą na zbiórce słodyczy na paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.
W dniach 4-14 grudnia 2018 r. podczas długich przerw przy izbie regionalnej na I piętrze będą dyżurować członkowie SU, do których można przynosić słodycze. Słodkości można także oddać do gabinetu pedagoga.

Wybory do Samorządu UczniowskiegoDnia 6 czerwca 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 we Włocławku odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na listach do głosowanie widniały nazwiska 22 osób, którzy zaprezentowali swoja kandydaturę podczas kampanii wyborczej. W głosowaniu brali udział uczniowie klas 4-7.
Po przeliczeniu głosów wyłoniono Samorząd 2018/2019 w składzie:

logo cyfrowobezpiecznipl str1Specjalne wydanie gazetki szkolnej poświęcone prawu autorskiemu, przygotowane przez Samorząd Uczniowski.
Czytaj gazetkę (plik *.pdf).

PROJEKT CYFROWOBEZPIECZNI - MOCNE HASŁAW ramach projektu Cyfrowobezpieczni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 zostały zorganizowane punkty konsultacyjne. Miały one na celu zachęcenie społeczności szkolnej do wymyślania mocnych haseł, których każdy uczeń używa logując się chociażby do poczty internetowej. Mocne hasło to hasło nieoczywiste, nie zawierające żadnych naszych danych, np. dat urodzin. Uczniowie chętnie wzięli udział w akcji oraz wykazali się dużą wiedza i pomysłowością w tym zakresie. Jeśli chcecie sprawdzić jak mocne jest Wasze hasło, wejdźcie na stronę www.howsecureismypassword.net  W polu ENTER PASSWORD wpiszcie swoje hasło, a generator pokaże Wam ile czasu zajęłoby komputerowi złamanie Waszego hasła. Jeśli okaże się, że komputer poradziłby sobie z nim zbyt szybko, to znak dla Was, że pora na zmianę hasła.

cyfrowobezpieczni.plPrzedstawiciele Samorządu uczniowskiego w ramach Projekty CyfrowoBezpieczni stworzyli zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.
Poniżej efekty ich pracy.

disco 1486113 640Z okazji Dnia Chłopaka zapraszamy na dyskotekę, która obędzie się 2 października w godzinach 16.00-18.00 na parterze w segmencie A.
Wstęp: dziewczyny – 1 zł, chłopcy – wstęp wolny 😊
Będzie również otwarty sklepik.
Życzymy udanej zabawy, a wszystkim chłopcom spełnienia marzeń!

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:
Przewodnicząca: Ada Osińska
Zastępca: Amelia Głowacka
Skarbnik: Kinga Szatkowska
Członkowie:
Kacper Centkowski
Gabriela Ferner
Adam Szymczak
Mateusz Kaliński
Szymon Wiśniewski
Julia Maćkiewicz
Paulina Rakowska

Plan samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018
Cele:
 Zaspakajanie potrzeb społeczności uczniowskiej w działalności kulturalnej, sportowej oraz naukowej,
 Kształtowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia,
 Wdrażanie podstawowych zasad wychowania,
 Wzbudzanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i zachęcanie do działania na rzecz szkoły,
 Wyrabianie wśród uczniów umiejętności współdziałania w zespołach,
 Kształtowanie umiejętności organizowania imprez szkolnych,
 Wzbudzanie poprawnych postaw patriotycznych,
 Poznawanie tradycji regionalnych,
 Rozwój zainteresowań i uzdolnień społeczności uczniowskiej.

pdfREGULAMIN SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO DZIAŁAJĄCEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 20 IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 WE WŁOCŁAWKU