Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-FotograficznegoDnia 24 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Fotograficznego "Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic".
Zwycięzcom i Wyróżnionym bardzo gratulujemy!!! (Wyniki)
Już dziś zapraszamy na II edycję konkursu "Matematyczne Historie w ozdobach bożonarodzeniowych".

konkurs mat fot
Zapraszamy Laureatów oraz wszystkich zainteresowanych na uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Fotograficznego "Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic", które odbędzie się 24  kwietnia  2018r.  w  naszej  szkole  o  godz.  10.00  na  I  piętrze w segmencie C.

konkurs mat fotWyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Fotograficznego
„Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic”

Konkurs został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych:
I - Klasy 5-7 szkół podstawowych i klasy gimnazjalne oraz II - klasy 1-4 szkół podstawowych.

Zwycięzcy w I kategorii wiekowej:

konkurs mat fotZ przyczyn niezależnych od Organizatora Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Fotograficznego „Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic”, w związku z nienadesłaniem wszystkich ocen zdjęć od zewnętrznych jurorów termin ogłoszenia wyników konkursu przesunie się na połowę kwietnia. Uczestnicy Konkursu o jego rozstrzygnięciu zostaną powiadomieni drogą mailową. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.
Organizator Konkursu

konkurs mat fotZapraszamy do głosowania na prace nadesłane na Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Fotograficzny „Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic”.
Głosować można od 6 marca 2018r. godz. 0:00 do 12 marca godz. 23:59.
Głosowanie odbywa się na stronie:
Polega na kliknięciu "Lubię to!" pod wybranym postem konkursowym.

konkurs mat fotW związku z licznymi prośbami zainteresowanych Konkursem Matematyczno-Fotograficzny „Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic” przedłużamy termin nadsyłania prac do 28 lutego 2018r. W związku z tym inne terminy, zawarte w Regulaminie Konkursu ulegają zmianie o 2 tygodnie.
Przypominamy co trzeba zrobić. Wykonać trzy fotografie zabytku (lub zabytków), znajdującego się we Włocławku lub okolicach. Znaleźć związek z matematyką i dobrać tak zdjęcia, by tworzyły jedną historię. Opisać krótko obiekt, który fotografujesz. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (przyjmowanie zgłoszeń zakończone), załadować zdjęcia i wysłać.

konkurs mat fotLubisz robić zdjęcia? Lubisz matematykę? A może za nią nie przepadasz? To konkurs właśnie dla Ciebie 😃
15 grudnia rusza Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Fotograficzny „Matematyczne Historie w zabytkach Włocławka i okolic”.
Co musisz zrobić? Wykonać trzy fotografie zabytku (lub zabytków), znajdującego się we Włocławku lub okolicach. Znaleźć związek z matematyką i dobrać tak zdjęcia, by tworzyły jedną historię. Opisać krótko obiekt, który fotografujesz. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (przyjmowanie zgłoszeń zakończone), załadować zdjęcia i wysłać. Masz dużo czasu, by zdecydować się na udział w konkursie – termin upływa 28 lutego 2018 r.
Organizator przewidział nagrody rzeczowe.
Spróbuj odkryć swoje talenty, dostrzec to, co wszystkim umyka. Przekonaj się, że matematyka może być piękna, a historia miasta pasjonująca. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie Konkursu.
Zapraszamy!