Przedstawienie "Magia świąt"20 grudnia 2018r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 miała okazję obejrzeć przedstawienie wigilijne "Magia świąt", przygotowane pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 „Wespół” przez nauczycieli z gościnnym udziałem rodziców.

zyczenia 5cZdrowych, spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz ciepła w sercach i samych cudowności życzy klasa 5 c 🙂

muzyka: Ania Szarmach "Coraz bliżej święta"

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – PRZEMARSZ PO OSIEDLU9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Przemaszerowaliśmy po Osiedlu śpiewając pieśni patriotyczne.

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP1 ŚPIEWA HYMN PAŃSTWOWY9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Zespół Szkolno-Przedszolny nr 1 we Włocławku włączył się w akcję "Rekord dla Niepodległej" (#rekorddlaniepodleglej). O godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy wspólnie Hymn Państwowy.

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – AKADEMIA9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Obchody uświetniła Akademia.

Wycieczka Francja-Hiszpania 2018Wspomnienia z wycieczki Francja-Hiszpania 2018.

Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz paradę postaci bajkowych Walta Disneya - Disneyland 2018.

Bal karnawałowy klas IV-VII

31 stycznia 2018r. odbył się Bal karnawałowy klas IV-VII.
Zdjęcia z balu w galerii.

Przedstawienie pt. „Malutka Czarownica”Tak! W baśniach wszystko jest możliwe! Teatrzyk Arlekin zaprezentował uczniom klas młodszych przedstawienie pt. „Malutka Czarownica”. Była to historia o pewnej czarownicy, która postanowiła być dobra dla ludzi i jak to w baśniach bywa, wszystko szczęśliwie się skończyło.

Koncert Pastorałek „Leć kolędo w Świat”Dnia 24 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 odbył się Koncert Pastorałek „Leć kolędo w Świat” który uświetnił występ zespołu w składzie: M. Wilińska, K. Szeler, A. Kaźmierczak, K. Kowalkowska M. Obielecki, P. Stawicki oraz J. Piotrowski. Podczas uroczystości odbyła się również loteria fantowa oraz sprzedaż słodkości. Dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy za udział w koncercie.
Zdjęcia w galerii.

Jasełka 2017W dniu 22 grudnia 2017r. w Kościele parafialnym pod wezwaniem św. Maksymiliana odbyły się jasełka przygotowane przez ks. Roberta i uczniów klasy VId.