100 lat

Terminarz konkursów
organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2018/2019
 

lp.

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

1.

Konkurs przedmiotowy z biologii

16.10.2018 r.

04.12.2018 r.

27.02.2019 r.

2.

Konkurs przedmiotowy z chemii

26.10.2018 r.

12.12.2018 r.

02.03.2019 r.

3.

Konkurs przedmiotowy z fizyki

29.10.2018 r.

14.12.2018 r.

07.03.2019 r.

4.

Konkurs przedmiotowy z geografii

18.10.2018 r.

06.12.2018 r.

19.02.2019 r.

5.

Konkurs przedmiotowy z historii

17.10.2018 r.

10.12.2018 r.

21.02.2019 r.

6.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

19.10.2018 r.

15.12.2018 r.

16.02.2019 r.

7.

Konkurs przedmiotowy z języka francuskiego

31.10.2018 r.

11.12.2018 r.

04.03.2019 r.

8.

Konkurs przedmiotowy z języka hiszpańskiego

25.10.2018 r.

07.12.2018 r.

25.02.2019 r.

9.

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

23.10 2018 r.

05.12.2018 r.

09.02.2019 r.

10.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

24.10.2018 r.

01.12.2018 r.

09.03.2019 r.

11.

Konkurs przedmiotowy z języka rosyjskiego

15.10.2018 r.

03.12.2018 r.

26.02.2019 r.

12.

Konkurs przedmiotowy z matematyki

22.10.2018 r.

08.12.2018 r.

23.02.2019 r.

13.

Konkurs przedmiotowy z informatyki

30.10.2018 r.

13.12.2018 r.

05.03.2019 r.

 
 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów przedmiotowych organizowanych w bieżącym roku szkolnym znajdują się na stronie: www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl


Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat konkursu, kliknij jego nazwę.
  (W przypadku braku informacji, zapraszamy do kontaktu z nauczycielem odpowiedzialnym za dany konkurs).

Nazwa konkursu

Rodzaj

Odpowiedzialny
nauczyciel

Data
ogłoszenia

Termin
-zgłoszenia
-konkursu

Ekologiczny Edukator Szkolny ekologiczny nauczyciel przedmiotu
wychowawca
19-02-2019 22-02-2019
II Konkurs z wiedzy leśnej wiedzowy nauczyciel przedmiotu
wychowawca
19-02-2019 16-04-2019
XV NARODOWY
DZIEŃ ŻYCIA
I ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA
różne nauczyciel przedmiotu 19-02-2019 08-03-2019
Przerwane dzieciństwo.
Wojna i dzieci
plastyczny nauczyciel przedmiotu 19-02-2019 30-03-2019
VIII Ogólnopolski Konkurs 
Historyczno-Literacki
„Polskie więźniarki w Ravensbrück”
historyczno-literacki nauczyciel przedmiotu 19-02-2019 31-05-2019
Południe – moja dzielnica,
mała stolica
fotograficzny
plastyczny
literacki
Katarzyna Biłyk 06-02-2019 26-04-2019
Czyste wody - zdrowe ryby plastyczny

Edyta 
Hutyn-Wawrzonkoska

06-02-2019 17-04-2019
Dokarmiamy ptaki
i inne zwierzęta
plastyczny klasy 0-III
Ilona Dykiert
klasy IV-VIII
Katarzyna Centkowska
Maria Muras
04-01-2019 29-03-2019
Poznajemy Ojcowiznę krajoznawczy Iwona Pawlak 22-11-2018 01-12-2018
Konkurs
na album dotyczący oszczędzania
matematyczny Emilia Pawłowska 19-10-2018 29-10-2018
Matematyka w Architekturze matematyczno
-plastyczny
Emilia Pawłowska
Jolanta Olszewska
03-10-2018 31-10-2018
CodeWeek 2018
Code for the Planet
informatyczny Iwona Pawlak 24-10-2018 06-11-2018
Matematyka wokół nas filmowy Jolanta Olszewska 03-10-2018 07-11-2018
Matematyka w obiektywie fotograficzny Iwona Pawlak 24-10-2018 13-11-2018
 II Międzyszkolny
Konkurs Matematyczno-Fotograficzny
- „Matematyczne Historie
w Ozdobach Bożonarodzeniowych”
 matematyczno
-fotograficzny
 Marzena
Sobieraj-Prajzendanc
19-10-2018 od 06-12-2018
do 13-01-2019 


PROGRAMY, AKCJE 

Nazwa 

Rodzaj

Odpowiedzialny
nauczyciel

Data ogłoszenia

Termin
konkursu